ČERNÝ PÁTEK SLEVA 70 %
Prodejny jsou opět otevřené. Opatrujte se. Nakupujte snadno a rychle přes službu Klikni a vyzvedni.
Doručení online objednávek může trvat déle.

SCANDINAVIAN SENSE produkty do koupelny

Nová kolekce SCANDINAVIAN SENSE- luxusní atmosféra pro vaši koupelnu

Datum:

Kategorie: Koupelna

Klíčová slova: Scandinavian sense, novinky

Pro mnohé z nás je čas strávený ve sprše jedinou možností nabít sil pro zbytek dne. Pokud patříte mezi ty, kteří mají od rána do večera nabitý program, ranní sprcha (nebo úžasná koupel) je možná jedinou chvílí, kdy můžete uniknout shonu dne a mít čas jen pro sebe. Proč se tedy pořádně nerozmazlit a čas v koupelně nevyužít naplno?

Naše nová kolekce SCANDINAVIAN SENSE vás odnese do teplých dní strávených u moře. Užívejte příjemných a měkkých ručníků ze 100 % organické bavlny.

 


Ručníky se pyšní vysokou kvalitou a krásným designem. Vyrobeny byly s respektem vůči přírodě a lidem. Můžete je vzájemně kombinovat - jejich tóny k tomu přímo vybízejí. Vytvoříte tak oázu klidu připomínající wellness lázně přímo u vás doma v koupelně.

A kdo nemá rád studenou podlahu, pro toho máme příjemnou koupelnovou předložku ze stejné kolekce.

 

 

Volba, které nelitujete

Design kolekce SCANDINAVIAN SENSE je inspirován skandinávskou přírodou a jednoduchým stylem života. Měkká organická bavlna v jemných odstínech a příjemných vzorech přirozeně vyvolává pocit pokoje a klidu u vás doma - a to přece každý z nás v našich zaneprázdněných dnech oceníme.

Jméno SCANDINAVIAN SENSE odkazuje na skandinávské kořeny společnosti JYSK a minimalistický design produktů JYSK, vysvětluje Line Skaaning Lindskov, naše Koordinátorka pro Kolekce & Design.

"Pomocí kolekce SCANDINAVIAN SENSE je naším cílem nabídnout zákazníkům luxus v nenápadné formě. Nový bavlněný textil vypadá krásně a je příjemný na dotek, zároveň ale není ostentativní. Organická bavlna zkombinovaná se skandinávským minimalismem vytváří atmosféru lázní, kterou věříme mnoho z našich zákazníků touží mít u sebe doma", podotýká Line.
 

 

 

Balení všech produktů je taktéž vyrobeno z udržitelných materiálů: papírové cedulky jsou z FSC® certifikovaného dřeva, textilní tašky jsou vyrobeny z organické bavlny certifikované v souladu s Global Organic Textile Standard (GOTS).
 

Více o GOTS cerfitikované bavlně

Naše nové produkty, do kterých také patří textil do ložnice, nesou označení Global Organic Textile Standard (GOTS), jsou vyrobeny z bavlny, hedvábí, lnu či vlny, které jsou pěstovány a zpracovány organicky. Certifikát GOTS zajišťuje snížení dopadu na životní prostředí a dodržování přísných enviromentálních a sociálních kritérií během celého výrobního procesu.

Všechen domácí textil z kolekce SCANDINAVIAN SENSE spadá pod OEKO-TEX® Standard 100, což je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.


Kolekce SCANDINAVIAN SENSE je dostupná na e-shopu od 2. července 2019 a v obchodeh od 19. července 2019.

site-badges