BEDER sedací souprava

Stylové zahradní židle a lavice s retro nádychem

Datum:

Kategorie: Zahrada

Jste fanouškem upravených, jednoduchých, čistých linií s nádychem 50. a 60. let? My ano a od té doby, co jsme poprvé uviděli zahradní stůl a židle BEDER, jsme fanoušky ještě víc. Tato série plastového zahradního nábytku je elegantní a zároveň lehká. Nejen hmotnostně, ale také vizuálně prostor nezatíží. Kdo by nechtěl trávit slunečné odpoledne na pohodlném lehátku s knihou a chlazeným nápojem v ruce?


BEDER daybed cushion

BEDER daybed close up

Výplet nábytku BEDER působí velmi exkluzivně.

Můžete si pořídit celou sérii nebo třeba jen lavici či křeslo. Jednoduchý design této série plastového zahradního nábytku se dobře kombinuje. Hodí se i ke stylově odlišném nábytku, který už na své terase nebo balkoně možná máte.


Zahradní stůl a židle BEDER jsou trendy kombinací různých materiálů. Konstrukce a opěrky na ruce jsou vyrobené z eukalyptového dřeva. Opěradla a sedadlo na lavici jsou z polypropylénového výpletu, díky kterému je sezení velmi pohodlné.

Zahradní židle a lavice budou dobře vypadat i v interiéru. Doplňte je polštářky a plédy a budete se cítit příjemně domácky i na terase. Po létě je můžete dále využívat i uvnitř. Přemístěte tyto stylové kousky například do obývacího pokoje.


Kvalitní materiál a nadčasový design se vám budou líbit určitě několik let.

Objevte více pohodlných zahradních sedacích souprav.

 

 

site-badges