Vytvořte si na balkóně oázu s proutěnými květináči a lucernami

Vytvořte si na balkóně oázu s proutěnými květináči a lucernami

Datum:

Kategorie: Zahrada

Ručně tkaný vzor je momentálně horkým trendem. Najdete ho v interiéru v obývacím pokoji, jídelně a nyní také na balkónech a terasách. Snadno a elegantně doplňuje prostor a vytváří příjemnou a organickou atmosféru domova. Pyšní se ručně vyrábeným vzhledem, který je nyní tolik oblíbený. A my samozřejmě nejsme pozadu a přinášíme vám vlastní výrobky v tomto trendu. Naše květináče skvěle sedí s dalšími materiály, jako je například lavice BEDER:


Ručně tkaný vzor nemusí být použit pouze na proutí či ratanu, další materiály a barvy s tímto vzorem budou vypadat stejně stylově. Níže jsme zkombinovali zahradní květináč SANSEBIE z šedého ratanu kubu a s proutěnými lucernami STRAND.

Podívejte se na další zahradní doplňky.


Proměňte vaši terasu či balkon ve skvělou soukromou svatyni pomocí ručně tkaného trendu. Truhlíky v přírodním vzhledu vytvoří konzistentní styl v kombinaci s bylinkami a květinami, které do nich zasadíte. Doporučujeme bazalku, oregáno, tymián a rozmarýn, které se budou hodit i ve vaší kuchyni, a trvalku, jako je levandule, která nejen vypadá, ale i voní krásně. Bonus? Vydrží téměř cokoli :-)

 

Posaďte se pohodlně s limonádou v ruce a nechte upustit uzdu své fantazie. Přejeme vám krásnou letní sezónu!

Displaying 0 - 0 of 0

 

site-badges