Bavlnené uteráky, vonné oleje a ďalšie kúpeľňové doplnky na béžovom pozadí

Inspirujte se novou kolekcí Nordic Koupelna

Dvakrát do roka sestavuje Laurence Muller, naše zkušená produktová manažerka pro ručníky, koupelnové předložky, sprchové závěsy a koupelnové doplňky, kolekci stylových výrobků. Kolekce se nazývá Nordic koupelna, ta nejnovější je na prodejnách dostupná od října.

„V této kolekci nadále upřednostňujeme používání udržitelnějších materiálů v rámci naše sortimentu a zaměřujeme se na pohodu a relax - to vše v klasickém skandinávském style," hovoří Laurence.

Koupelnové doplňky v přírodních materiálech

Soap dispenser and toothbrush holder made from recycled glass placed on wooden tray


„Naše zaměření na udržitelnost je zřejmé z našeho nového dávkovače na mýdlo a kelímku na zubní kartáčky ESSVIK, které jsou vyrobené z 51 % z recyklovaného skla, které je také certifikované GRS. Krásná světlá růžová barva okamžite vnese do vaší koupelny eleganci. Celkový výraz je poklidný a stylový a jasně odkazuje na přírodu," dodává Laurence.

Zkombinujte ESSVIK s přírodními organickými doplňky, jako je nový podnos a dóza ARDALA, vyrobené z FSC certifikovaného mangového dřeva.

Wooden trays and jar with face roller and soap


Dalším udržitelnějším výrobkem je držák na toaletní papír a košík VEGBY, které jsou vyrobené z mořské trávy. VEGBY dokonale zapadá do oblíbeného trendu, kdy přidáváme řemeslné prvky do domácnosti.

Každodenní luxus s vonnými oleji a masážním válečkem na tvář

„Proměňte svou koupelnu ve svatyni s novou kolekci Nordic koupelna. Dopřejte si péči o sebe a načerpejte novou energii. Náš nový masážní váleček VALLSTA, vyrobený z nefritového kamene, vám umožní relaxovat a navodit pocit wellnessu," hovoří Laurence.


Odlíčit se pak můžete kosmetickými tampóny VAD, které jsou vyrobené z bavlny a bambusu a jsou zabalené v bavlněném pytlíčku, takže je můžete opakovaně používat. Houbička VAD vám zase přinese blahodárné peelingové vlastnosti a proto si ji nezapomeňte vzít s sebou do sprchy.


Dopřejte si pocit pohody s našimi novými vonnými oleji MOHEDA, které najdete ve lahvičkách s objemem 120 ml. Oleje MOHEDA jsou vyrobené v Evropě a najdete je ve třech vůních, které dodají vašemu domovu vůni syrové skandinávské přírody. 

Měkoučké a udržitelnější bavlněné ručníky a koupelnové předložky


Kolekce Nordic koupelna by nebyla úplná bez uvedení některých z našich nejkvalitnějších ručníků a koupelnový předložek. Naše ručníky IDRE jsou vyrobené z 30 % z recyklované bavlny a ze 70 % z panenské bavlny a mají trendy vaflovou texturu. Přidejte do koupelny i koupelnovou předložku GIMO ze 100% bavlny.
 

Prohlédněte si i naši nejnovější kolekci Nordic Mood.

Objevit více

Výběr ručníků: kompletní průvodce

Výběr ručníků: kompletní průvodce

Oblíbené koupelnové doplňky naší nákupčí

Oblíbené koupelnové doplňky naší nákupčí

V záři reflektorů: Ručníky

V záři reflektorů: Ručníky

Wellness ve vaší koupelně

Wellness ve vaší koupelně