Vnitřní a venkovní vánoční osvětlení

Kouzelná atmosféra na zimním večírku

Datum:

Kategorie: Vánoce

Venkovní osvětlení není skvělé pouze na letní párty. Představte si, že jste pozváni na zimní večírek se třpytivými a blikajícími světýlky na zahradě, balkóně, vchodu u domu a na oknech. Světlo dokáže vytvořit kouzelnou atmosféru hlavně během tmavých chladných dní. Světýlka můžete použít při oslavách Vánoc, zimního slunovratu nebo jen tak při příjemném posezení s přáteli.

Venkovní světla jsou často spojované s Vánocemi, ale použít je můžete přes celý rok. Během dlouhých chladních dní vám vyčarují úsměv na rtech. Mnoho lidí má pocit, že je zima nikdy nekončící, ale světýlka jsou symbolem naděje a dobré nálady. Jsou zároveň jednou z nejjednodušších dekorací, která dokáže zútulnit zahradu i balkón. Světelné řetězy, rozsvícený stromeček a svíčky vytvoří krásnou magickou atmosféru. Během Vánoc snadno navodíte tajuplný pocit přidáním vánočních skřítků.


Neobyčejný zimní zahradní večírek

Pozvěte přátele a rodinu k neobyčejnému zážitku. Nezapomeňte hosty upozornit, ať si přinesou i teplé svetry a aby se připravili jak na interiér, tak na exteriér.

Ujistěte se, že máte dostatek teplých plédů a kožešin. Ohniště a horké nápoje pak vytvoří nezapomenutelný zážitek. Bar a stoly s občerstvením ozdobte svíčkami, lucernami a světelnými řetězy.

Máme pro vás také tipy jak na bezpečné venkovní osvětlení.

Až uvidíte obývací pokoj s útulnou atmosférou spojenou s lucernami a svíčkami a zároveň zahradu se světýlky, podařilo se vám vytvořit toužený kouzelný prostor.


Namísto rozsvíceného lustru, zapalte svíčky a zapněte malé lampičky v koutech místnosti. Světelný řetěz ve váze nebo uvnitř svícnu je jednoduchou a přitom nápaditou dekorací.


Využijte jednoduchá řešení, jako je například umělý stromek, který na sobě světýlka už má. Vyhnete se tak věšení řetězu okolo větviček. Využít můžete světelný stromek ELIAT, krásný vánoční stromeček v roztomilém provedení.

Více vánočního dekoru objevíte v naší podzimní kolekci NORDIC MOOD.

Stromečky můžete najít v různých provedení. Záleží už na vás, jestli si pořídíte takový, který se více podobá tomu živému nebo takový, který je očividně umělý, ale vyzařuje krásné světlo. Vytvořte si svůj vlastní festival světel, kdykoli během chladných a tmavých dní.
 

Displaying 0 - 0 of 0