Relaxujte ve stylových zahradních křeslech

Pohodlí nikdy nebylo tak snadno dosažitelné. Proměňte letos na jaře svou zahradu, terasu, letní zahradu nebo balkon díky našim stylovým zahradním křeslům. V nabídce JYSKu najdete zahradní křesla z umělého ratanu, hliníku, nylonového lana a dalších materiálů. Některá z venkovních křesel, které u nás najdete, disponují polstrem, k jiným budete muset v případě potřeby polstr dokoupit.  V naší nabídce najdete křesla, která nevyžadují přílišnou údržbu a pokud nemáte čas a energii se o nábytek starat, budou pro vás ideálním řešením. Pokud si naopak vyberete zahradní křeslo, který údržbu vyžaduje, tipy pro údržbu zahradního nábytku najdete na našem blogu .  Zahradní křesla můžete zkombinovat s malým zahradním stolkem na se slunečníkem. Posaďte se pohodlně a relaxujte. Kromě zahradních křesel u nás najdete i další lounge nábytek, jako je třeba zahradní pohovka.

29 výrobky/výrobků
  29 výrobky/výrobků

  Jak vybrat zahradní křeslo?

  Nové zahradní posezení může být velkou investicí. Je tedy důležité nákup náležitě promyslet a pořídit si nábytek, který bude pohodlně zapadat do vaší zahrady. Zahradní křeslo by mělo ladit se zbytkem posezení - například se zahradní sestavou židlí a stolu. Při výběru materiálu nezapomínejte na údržbu a hmotnost, pokud budete chtít křeslo častěji přesouvat.

  Vybírejte podle velikosti zahradního prostoru

  Jak velký je váš prostor na posezení? Máte velkou terasu, či malý balkón? Před nákupem zahradního nábytku s dostatkem místa pro vaši rodinu, přátele a sousedy od vedle, myslete na vaše každodenní potřeby. Nezapomeňte také na větší návštěvy, pro které například pořiďte stohovací židle, které snadno uložíte, když je zrovna nepotřebujete. 

  Je rovněž dobré ponechat nějaký prostor na doplňky jako jsou lampykvětináče a další. Okolo zahradního nábytku by mělo být také dostatek prostoru k pohodlnému přístupu ke všem koutům zahrady. Nemusíte tedy za každou cenu kupovat ten největší zahradní set.