Praktické doplňky pro vaši zahradu či terasu

V JYSKu najdete široký výběr zahradních doplňků, které jsou nejen praktické, ale také doladí vaši zahradu k dokonalosti. V nabídce máme venkovní koberce a dřevěné venkovní dlaždice, které pomůžou vytvořit příjemný povrch na terase či balkoně. Vybavíme vás i pro venkovní aktivity mimo domov - třeba plážovou taškou či piknikovou dekou. Pokud plánujete grilování mimo domov, zajímavou možností je náš jednorázový gril. O venkovním grilování s jednorázovým grilem a jeho výhodách a nevýhodách si můžete přečíst na našem blogu. Vaší zahradu ozdobí odkládací stolek či stylový regál. Postaráme se i o údržbu vašeho zahradního nábytku. V nabídce JYSKu najdete třeba olej na dřevěný nábytek a praktické obaly na zahradní nábytek. O údržbě dřevěného nábytku nebo o tom jak odstranit plíseň ze zahradního nábytku si můžete přečíst na blogu.

34 výrobky/výrobků
    34 výrobky/výrobků

    Zahradní doplňky a péče 

    Jakmile vymyslíte základní koncept, jako by měla vaše zahrada nebo terasa vypadat,  je čas zamyslet se nad doplňky. Objevte nabídku zahradních dekorací a doplňků z JYSKu a vyberte si své oblíbené kousky. Ozdobte část terasy nebo zahrady soškami nebo umělými rostlinami, které přirozeně zapadnou do ostatní výsadby a nevyžadují příliš péče. 

    Je také nezbytné investovat do zahradních doplňků, které váš nábytek ochrání před opotřebením vlivem nepřízně počasí. Používání ochranných plachet během deštivých období může pomoci udržet váš zahradní nábytek ve vynikajícím stavu. Nezapomeňte, že některé kusy zahradního nábytku by měli být během zimních měsíců uloženy.