Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické problémy na našich webových stránkách. Na opravě intenzivně pracujeme.

Věšák v ložnici, mladá žena s krabicemi na stěhování a obývací pokoj s moderní rozkládací pohovkou

Jak si zařídit garsonku

Datum:

Kategorie: Bydlení, Inspirace

Pořizujete si své první bydlení? Stěhování je vzrušujícím novým začátkem - zároveň je to ale velký krok. Na co byste neměli v zařizování nového bytu zapomenout a co vám pomůže zútulnit prostor? Podívejte se na náš seznam, který vám poradí v rozhodování.

Multifunkční nábytek do obývacího pokoje a jídelny

V malé garsonce musíte skloubit ložnici s obývacím pokojem. Je důležité, abyste mohli pohodlně spát, jíst i relaxovat. Multifunkční nábytek, jakým je rozkládací pohovka je obrovským pomocníkem v malých prostorech. Zamyslete se, jestli by konferenční stolek nemohl sloužit i jako noční stolek. Myslete i na praktičnost. V zavřených skříňkách můžete skladovat povlečení, knihy i prostírání bez toho, aniž byste pokazili celkový vzhled místnosti.

Nutně potřebné

Displaying 0 - 0 of 0


Po tom, co jste si pořídili všechny nutnosti, můžete začít myslet na to, jak si byt zútulnit podle sebe. Svícny, zelené rostlinky, plédy a dekorační polštáře vám k útulnému pocitu pomůžou. Pomocí koberce nebo dělící stěny dokážete vytvořit v místnosti různé zóny. 

Mohlo by se vám líbit 

 

Ložnice v garsonce

V posteli strávíme přibližně jednu třetinu našeho života. Právě proto je důležité, aby byl zdravý spánek prioritou. Pokud už máte ložnici samostatně nebo je zároveň i obývacím pokojem s kuchyňským koutem, postarejte se o to, abyste měli dostatečné pohodlí. Pořiďte si polštář, který uspokojí vaše potřeby. Přečtěte si i naše tipy, jak si vybrat správnou přikrývku.

Nutně potřebné


Pokud vám na atmosféře v pokoji záleží trochu víc, porozhlédněte se po postelovém čele. Nejenže vypadá skvěle, ale při sezení v posteli poskytuje i extra komfort. Přehoz na postel pak zakryje vaše povlečení a postárá se o čistý vzhled místnosti.

Mohlo by se vám líbit 


Koupelnové nutnosti a doplňky

V koupelně potřebujete základní vybavení, díky kterému se budete moci osvěžit bez toho, aniž byste udělali nepořádek v celé koupelně. Doplňky do kouplny také můžete sladit do jednoho tónu.

Nutně potřebné


Koupelnová předložka poskytne komfort po tom, co vyjdete ze sprchy. Úložné boxy a koš se zase postarají o pořádek.

Mohlo by se vám líbit 

 

Věšák nebo skříň

Pokud chceme, aby nám oblečení vydželo určitou dobu, musíme se o něj dobře starat. Skříně s policemi a závěsnou tyčí jsou nejlepší řešením, ale pokud bojujete o každičký centimetr, dobře vám poslouží i komoda a věšák na šaty.

Nutně potřebné


Aby měla místnost šmrnc a působila útulně, obstarejte si dekorační krabice na všechny maličkosti, pěkný koš na prádlo či praktický vozík. V zajímavém květináči budou vaše rostlinky vypadat ještě lépe.

Mohlo by se vám líbit 


Máte tipy, jak zařídit garsonku? Dejte nám vědět v komentáři.