Modré povlečení

Vzorované novinky

Datum:

Kategorie: Inspirace, Ložnice

Klíčová slova: novinky

Ložnice někdy potřebuje oživit. Ať už chcete vytvořit romantický, moderní nebo klasický vzhled, rychlý a jednoduchý způsob je vyměnit povlečení. Vytvořit tak můžete jakoukoli atmosféru a ještě k tomu za málo peněz.

Kathrine Møller Vinther pracuje v JYSKu jako specialistka pro nákup ložního prádla už 5 let a je naší expertkou co se týče nejnovějších trendů, kvality a komfortu. V tomto blogu se s námi podělila o její oblíbené povlečení z nového sortimentu.

"Myslím, že teď všichni potřebujeme trochu štěstí a proto jsem se rozhodla vyzdvihnout tři barevné povlečení" otevírá Kathrine.

Povlečení EMILY přináší letní atmosféru

Posteľ s kvetovanými obliečkami v spálni s nočným stolíkom a bielou lampou


"I během nejtmavších dní vás toto povlečení potěší a přivede na hezčí myšlenky," popisuje Kathrine. "EMILY je květované povlečení z jemného 100% bavlněného perkálu, který je velmi příjemný na dotek a zároveň má dlouhou životnost. Design je samozřejmě inspirovaný přírodou s modrými a žlutými květinami a zeleným lemem na bocích s béžovým základem. Tmavší zelený lem představuje jemný kontrast se vzorem a přináší tak i drsnější vzhled, který se mi opravdu líbí. Pokud jste se taky zamilovali do atmosféry letní louky, pořídit si můžete i polštář a pléd se stejným vzorem," dodává Kathrine.

CILJE je udržitelnější povlečení se skandinávským vzhledem

Posteľ s obliečkami v modrej farbe z recyklovaného polyesteru a bavlny


"Povlečení CILJE je vyrobené z 51% recyklovaného polyesteru a 49% bavlny. Aby povlečení splňovalo naše požadavky na vysokou kvalitu a zároveň byly volbou, s kterou se ztotožňujeme, museli jsme vynaložit velké úsilí. Jsem opravdu spokojená s naším výběrem," konstatuje Kathrine. "Tento mix materiálů vyrábí látku příjemnou na dotek, saténová tkanina přidává na extra hebkém pocitu. Zároveň je ale látka odolná."

"Design je moderní a velmi skandinávský. Někdo si může myslet, že skandinávský dekor je většinou monochromaticky šedý nebo bílý, ale důležitější je vlastně jemný vzhled. CILJE má tkaný vzor, který mu dodává hravost a zároveň udržuje harmonický vzhled. Hodí se do každé ložnice a můžete si vybrat mezi modrou, pískovou a žlutou barvou. Toto povlečení patří do udržitelnější kolekce SCANDINAVIAN SENSE, která zahrnuje také ručníky a koupelnové předložky," prozrazuje Kathrine.

Povlečení BELMA pro romantické duše

Posteľ s kvetovanými obliečkami v spálni s nočným stolíkom a lampou


"Samotný vzhled tohoto povlečení stačí ke zlepšení nálady. Barvy jsou pestré a zářívé. Obrovské květy v žluté, hnědé a tmavozelené barvě na podkladě v pískové barvě snadno upoutají pozornost. Povlečení BELMA je ze 100% bavlněného saténu a jejich barevné tóny přispívají k pozitivnímu výrazu. Pokud jste romantická duše se slabostí pro harmonický design, toto ložní prádlo je právě pro vás," míní Kathrine.

Nový sortiment povlečení najdete v prodejnách od 5. ledna 2021.

Dejte nám vědět, které povlečení se vám líbí nejvíce!