Prodejny jsou zavřené, ale OTEVŘELI JSME VÝDEJNÍ MÍSTA.
Zboží si vyzvedněte od pondělí do soboty mezi 9:00 a 19:00 a v neděli mezi 9:00 a 17:00.
Přečtěte si více o možnostech nákupu a doručení.

KLIKNĚTE ZDE
Bílé povlečení z bavlny v ložnici

Vzorované novinky

Datum:

Kategorie: Inspirace, Ložnice

Klíčová slova: novinky

V každé místnosti u vás doma byste se měli cítit příjemně a povlečení je skvělým způsobem, jak přidat ještě více pohodlí do každodenního života. Vizuální stránka ložnice je důležitým aspektem, co se týče pocitu harmonie a dotek jemné látky přímo vybízí k relaxu.

Nová sezóna znamená nové vzory povlečení v JYSKu. Zeptali jsme se naší zkušené specialistky Kathrine Møller Vinther na její oblíbené povlečení a jako obvykle má pro nás pár svých oblíbenců.

Bílé povlečení s jemným žlutým květinovým vzorem


HELENE vybízí k rozjímání o minulosti

„Povlečení HELENE má jemný žlutý květovaný vzor na bílém pozadí. Jemně se leskne a je velmi jemné na dotek. Tento pěkný a jednoduchý design ze 100% bavlněného saténu připomíná dávné nevinné doby. Časy, ve kterých jsme se bezstarostně procházeli letním paloukem a popíjeli citronádu v příjemném stínu. Časy, kdy jsme chodili spát s otevřeným oknem a nechali letní vánek a zpěv ptáků, aby nás ráno budili.” Popisuje zasněně Kathrine.

Povlečení v zelené a fialové barvě vysící na tyči


ELLEN – barva a svěžest

„Povlečení ELLEN je vyrobeno ze 100% jemné bavlny, a díky jeho velmi jednoduchému a jednobarevnému designu je snadné ho kombinovat se zbytkem ložnice. Vybrat si můžete z hořčicově žluté, světle fialové nebo zelené barvy. Každý z odstínů dodá místnosti mladistvý, moderní a svěží vzhled, který může sloužit i jako připomínka, že bychom neměli zapomínat na odpočinek. Povlečení nenarušují žádné složité vzory či detaily - barva a svěžest úplně stačí.”

Ložnice s postelí, přikrývkami, polštáři v povlečení


OLIVIA – nálada 70. let

„Povlečení OLIVIA se chlubí roztomilým vzorem květinových větviček na zeleno-žluto-světle-fialovém pozadí. Tento druh přírodou inspirovaného vzoru s řemeslným vzhledem se přímo nese náladou 70. let. Přitom si ale stále ponechává moderní podobu. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlněného perkálu, což je naše nejkvalitnější bavlna. Je příjemné a svěží na dotek a zároveň velice odolné, takže vám určitě vydrží několik let.”


Potrpíte si na kvalitu? Přečtěte si o našem povlečení z kolekce SCANDINAVIAN SENSE

site-badges