Zahradní sestava ve veselých barvách na slunečné terase

Zahradní nábytek ve veselých barvách

Datum:

Kategorie: Zahrada

Po dlouhé a tmavé zimě nás přitahují světlé barevné tóny v interiéru i venku. Jednoduchý způsob, jak dodat zahradní dekoraci trochu života, je vybrat si zahradní nábytek a doplňky ve veselých barvách. Terasu či balkón tak velmi snadno rozzáříte.

Four garden chairs in different colours on a beach


Zahradní židle RAVNEBAKKE je dostupná v různých barvách, které se postarají o oživení vašeho zahradního prostoru. Nám se obzvlášť líbí žluté provedení, které vynikne i když bude slunko schované.

 
Neobyčejná zahradní křesla

Křeslo UBBERUP není pouze pohodlné. Zaujme i svým neobyčejným oválným tvarem, jednoduchým designem a svěžím a zároveň zemitým barevným tónům zelené, šedé, červené a pískové. Nebojte se barvy zkombinovat a vytvořit elegantní a zároveň hravou atmosféru.

Four garden lounge chairs in different colours on a beach


Pokud se chystáte na pláž, ujistěte se, že najdete své místo i po osvěžení se v moři. Plážovou osušku MARMA díky modrým, šedým, fialovým či mátovým pruhům jen tak nepřehlédnete.

Plážové osušky a zahradní křesla v moři


Objevte zahradní trendy na rok 2020.

Velký slunečník s retro vzhledem

Slunečník KATTEGAT se svým retro vzhledem připomíná staré dobré bezstarostné časy. Příjemný plážový pocit si s ním můžete vytvořit i na své terase či balkóně.

Three large parasols on a beach


Nezapomeňte na děti

Děti určitě ocení dětskou židličku LEKNES. Vytvořte na terase dětský koutek a nechte své ratolesti užívat si příjemného času na sluníčku s vychlazeným nápojem, přesně tak, jak to dělají i dospělí.

Children’s stacking chair on a beach with a drinking cup placed in front of each one


S barevnými sklenicemi ALF, které jsou dostupné ve třech různých barvách si každé dítě pozná tu svou.

Three drinking cups in different colours in the sand on a beach


Teď už je jen na vás vytvořit vyvážený vzhled na balkóně. Kombinací různých barev získáte zářivou a veselou atmosféru. Pokud preferujete klasický nábytek, vyhrát si můžete s barevnými dekoracemi.

Co se vám líbí více? Dejte vědět v komentáři.

Displaying 0 - 0 of 0

 

site-badges