Bavlněné ručníky a další koupelnové doplňky na lavici a koupelnový set ze šedého skla

Nová kolekce Nordic koupelna inspirovaná přírodou

Dvakrát do roka Laurence Muller, naše nadaná nákupčí pro kategorie ručníků, koupelnových předložek, sprchových závěsů a koupelnových doplňků, připravuje kolekci stylových výrobků pro vaši inspiraci. Kolekce se jmenuje Nordic koupelna a vy ji už teď můžete najít na našich prodejnách a na e-shopu.

"Krásné barvy ručníku SEGERSTA jsou základem nové kolekce," hovoří Laurence. "SEGERSTA je bavlněný ručník vyrobený z vysoce kvalitní barvené příze v Portugalsku. Pyšní se pruhy ze žluté, šedé a modré barvy. Celkový vzhled je klidný a stylový a jasně odkazuje na přírodu."


"Každý si jednou za čas potřebuje odpočinout a příroda je skvělým únikem. Je pro nás důležité chovat se zodpovědně a s respektem k přírodním zdrojům. Proto pomocí této kolekce chceme pomoci proměnit vaši koupelnu v oázu, kde o sebe můžete pečovat, nabít energii a zároveň se cítit dobře ohledně udržitelnosti. Kolekci charakterizuje bavlna a dřevo. Spolu s modrými a zelenými odstíny a zemitými tóny a organickými tvary jako jsou zaoblené rohy a třásně, není těžké vidět také vliv skandinávské krajiny," zmiňuje Laurence.

Bathroom set with soap dispenser, toothbrush holder and storage jar in grey glass by a sink in a bathroom


Koupelna inspirovaná zelenou udržitelností

Příroda hraje velkou roli v této kolekci a udržitelnost je potom středobodem. Ručníky SEGERSTA jsou vyrobené z 30 % z recyklované bavlny a ze 70 % z panenské bavlny. Předložka NOLVIK nese označení GRS a je vyrobená z 55 % z recyklovaného polyesteru a z 45 % z bavlny.

Novinku v sortimentu - vonný olej LINDOM - najdete s vůní vanilky nebo citrónové trávy. Zavázali jsme se, že od září 2021 budeme v našem sortimentu nabízet pouze vonné oleje vyrobené v Evropě - v tomto případě je vonný olej z Německa. Díky tomu, že výrobky nemusíme převážet na dlouhé vzdálenosti omezujeme naší uhlíkovou stopu.

Toiletry bag in dark blue and scented oil in front of a bathroom mirror
Vonný olej LINDOME vanilka 100 ml
100 Kč/ks
150 Kč /ks
(1000.00 /Litr)
Sleva 33%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně
Vonný olej LINDOME citron. tráva 100 ml
85 Kč/ks
(850.00 /Litr)
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně


Nedávno jsme oznámili, že přestaneme používat plastové obaly na naše povlečení a prostěradla a týká se to také sprchových závěsů. Ty jsou nově zabaleny v dekorativním papírovém obalu z FSC®-certifikovaného papíru. Tato nová iniciativa šetří životní prostředí od 1 milionu plastových obalů a vy se tak můžete těšit ze sprchového závěsu ARVIKA, který je součástí této kolekce. Jednoduše volba, s kterou budete spokojení.

Toilet bin and toilet brush in front of a shower curtain in green colours


Podívejte se také na naší novou kolekci NORDIC MOOD.

Objevit více

Jak si zařídit garsonku

Vneste do své koupelny letní atmosféru

Jak vyprat nové ručníky

Jak udržet ručníky čisté a měkké