Toaletní taška, žínky, šperkovnice, tác, dávkovač mýdla, župan a sprchový závěs v koupelně

Užijte si chvilku pro sebe s novou kolekcí Nordic Mood

Dovolte si po dlouhém dni zpomalit. Užijte si chvilku pro sebe - dejte si teplou sprchu a dopřejte si pleťovou masku. S novou kolekcí Nordic Mood vytvoříte klidnou atmosféru ve své koupelně.

Basket with makeup pads, makeup organiser in glass and gold look and trays in gold look


V nové kolekci dodávají klidné barvy koupelně elegantní vzhled. Najdete zde mimo jiné světle béžový sprchový závěs GUNNEBO, který skvěle kontrastuje s tmavými barvami kolekce, které najdete například na bavlněném županu TOLLARP nebo koupelnové předložce GIMO.

Decorative ladder with yellow and white towel and light grey bathrobe in a bathroom


Barvy nejsou ale to jediné, co koupelně dodává pocit klidu. I sada VALLSTA, skládající se z obličejového válečku a masážního kamene z růžového křemene, vás může naladit na relaxační vlnu. Odpočinout si můžete také s maskou na oči RUTVIK, kterou lze díky náplni z hliněných korálků používat za studena i za tepla.

Na detailech záleží

Může se zdát obtížné dát koupelně osobitý nádech, ale JYSK nabízí řadu produktů s jemnými detaily, jako je dávkovač mýdla a kelímek na kartáčky LYSVIK, které jsou kromě praktického provedení vytvořeny v krásném designu.

Large block of wood with trays, toothbrush holder and soap dispenser in a bathroom


„Osobně si myslím, že jsou to malé detaily, které z koupelny vytvoří elegantní místo. Mohou to být jednoduché prvky, jako je uložení kosmetických tampónků do malého košíku MATFORS, nebo vystavení šperků na malém tácu EDSELE,“ komentuje nákupčí Laurence Muller, která je v JYSKu zodpovědná za koupelnové produkty.

Výrobek EDSELE se skládá ze dvou menších tácků ze zlatého kovu, které ladí s novým přírůstkem do série šperkovnic VIKEN. Novou šperkovnici můžete použít také jako organizér na make-up. Své oblíbené kosmetické produkty můžete uložit do nové toaletní tašky KNIVSTA, která je skvělá i do kabelky.

Bathroom with bathrobes, white towel and bath brush


Nová kolekce je dostupná na JYSK.cz a na všech prodejnách od října.