Jemné povlečení v ložnici

Vzorované novinky

Datum:

Kategorie: Ložnice

Klíčová slova: novinky

Ať už dáváte přednost romantickému, modernímu nebo klasickému vzhledu ložnice, nové ložní prádlo je rychlý a jednoduchý způsob, jak oživit atmosféru v interiéru. Kathrine Møller Vinther pracuje v JYSKu jako specialistka pro nákup ložního prádla už 6 let a je naší expertkou co se týče nejnovějších trendů, kvality a komfortu. V tomto blogu se s námi podělila o její oblíbené povlečení z nového sortimentu.

„Tuto sezónu jsme se zaměřili na přidání zajímavých potisků do ložnice,“ říká Kathrine a pokračuje: „potisky mohou být velmi odlišné a my jsme se snažili sladit každý styl a preference. Naše nové povlečení má romantické, trendy i klasické potisky, které okamžitě vylepší vaši ložnici.“

Povlečení EDIT pro romantické duše

Bedroom with two duvets and two pillows, with floral duvet cover sets


„Objevte krásný květinový potisk v jemných odstínech modré a červené barvy. Toto povlečení mě připomíná léto a krásné divoké květiny,“ popisuje Kathrine

Povlečení je vyrobené ze 100% bavlny se vzorem drobných květů v béžové, modré a růžové barvě.

Povlečení SVEA pro trendy a moderní vzhled

Bed linen with black strokes on an off-white ground


„Díky povlečení SVEA vidíme, jak velmi jednoduchý design dokáže vytvořit opravdu skvělý vzhled. Není potřeba žádných okázalých potisků. Zajímavý design s černými tahy na béžově bílém podkladu ukazuje, že jednoduché barvy pomohou vytvořit přesně takový styl, po kterém toužíte - ať už je to romantický nebo klasický styl,“ říká Kathrine.

Povlečení SVEA je také vyrobeno ze 100% bavlny.

Povlečení LOVIS je jemnou a moderní volbou

Bed with bed linen in grey or beige colours


„Povlečení LOVIS je vyrobeno ze 100% bavlny a dvouvrstvé látky, nazývané také mušelín. Je velice měkké a příjemné na dotek. Kvalitu asi znáte z dětských látkových plen. Design je moderní a jemný a proto se dokonale hodí do většiny ložnic,“ říká Kathrine.

Povlečení LOVIS se může chlubit nejen exkluzivní kvalitou, je ale také vyrobený z barvené příze, což mu dodává exkluzivní vzhled a omak.

Nový sortiment povlečení najdete v prodejnách i online od července 2022.

Dejte nám vědět, které povlečení se vám líbí nejvíce!