Zahradní pohovka do každého počasí

Zahradní pohovka do každého počasí

Se zahradním nábytkem odolným proti povětrnostním vlivům, jako je nová šedá pohovka UHRE, se nemusíte hnát ven, abyste ochránili polstry před deštěm. Pohovka UHRE je voděodolná a vy se tak můžete pohodlně opřít a vychutnávat si letní dešťové kapky, zatímco si přečtete blog o tom, jak vytvořit terasu plnou zeleně.
 

Dark and light grey garden sofa on in a corner on a patio


Pohovka UHRE je dostupná ve tmavě šedé a světle šedé barvě. Vy si tak můžete zařídit terasu přesně podle vašich preferencí. Světlá verze má hravý letní vzhled, zatímco ta tmavší přináší exkluzivní pocit. Polstrování je vyrobené z rychleschnoucí pěny, která neabsorbuje vlhkost. Struktura pohovky je navíc otevřená, takže přes ní snadno přetéká voda i vzduch.

Zahradní pohovka do každého počasí

Potah je voděodolný a rychlo schne, takže podmínky pro tvorbu plísně jsou na potahu či vevnitř pohovky minimální. Je také chráněný proti UV záření, takže si pohovka zachová svou barvu dlouhou dobu.

  • Pohovku UHRE můžete nechat venku po celý rok. Využít ji můžete už hodinu po dešti, díky voděodolným vlastnostem a vzdušné struktuře.
  • Ušetříte čas. Potah je velmi snadné čistit a jakékoli skvrny odstraníte pomocí vody.
  • Pohovku UHRE si budete užívat několik roků. Potah je ošetřený UV ochranou, barva tak nevybledne.

Na pohovku přehoďte pléd a přidejte dekorační polštáře. Okolí ozdobte květináči a lucernami a dokonalá oáza klidu je na světě.

 

Objevit více

Jak si vybrat zahradní květináč

Jak si vybrat správnou zahradní sedací soupravu

Výhody kulatých zahradních stolů

Jak si zařídit balkón nebo malou terasu

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.