Šedá zahradní pohovka v rohu terasy

Zahradní pohovka do každého počasí

Datum:

Kategorie: Balkón a terasa

Se zahradním nábytkem odolným proti povětrnostním vlivům, jako je nová šedá pohovka UHRE, se nemusíte hnát ven, abyste ochránili polstry před deštěm. Pohovka UHRE je voděodolná a vy se tak můžete pohodlně opřít a vychutnávat si letní dešťové kapky, zatímco si přečtete blog o tom, jak vytvořit terasu plnou zeleně.
 

Dark and light grey garden sofa on in a corner on a patio


Pohovka UHRE je dostupná ve tmavě šedé a světle šedé barvě. Vy si tak můžete zařídit terasu přesně podle vašich preferencí. Světlá verze má hravý letní vzhled, zatímco ta tmavší přináší exkluzivní pocit. Polstrování je vyrobené z rychleschnoucí pěny, která neabsorbuje vlhkost. Struktura pohovky je navíc otevřená, takže přes ní snadno přetéká voda i vzduch.

Zahradní pohovka do každého počasí

Potah je voděodolný a rychlo schne, takže podmínky pro tvorbu plísně jsou na potahu či vevnitř pohovky minimální. Je také chráněný proti UV záření, takže si pohovka zachová svou barvu dlouhou dobu.

  • Pohovku UHRE můžete nechat venku po celý rok. Využít ji můžete už hodinu po dešti, díky voděodolným vlastnostem a vzdušné struktuře.
  • Ušetříte čas. Potah je velmi snadné čistit a jakékoli skvrny odstraníte pomocí vody.
  • Pohovku UHRE si budete užívat několik roků. Potah je ošetřený UV ochranou, barva tak nevybledne.

Na pohovku přehoďte pléd a přidejte dekorační polštáře. Okolí ozdobte květináči a lucernami a dokonalá oáza klidu je na světě.