Série úložného nábytku, úložných prostor do ložnice a obývacího pokoje pro celý byt

Zaostřeno na: Série úložného nábytku MARKSKEL

Láká vás zařídit si domov v hřejivém domáckém stylu a pohodlné atmosféře? Prozkoumejte naši sérii úložného nábytku MARKSKEL, která nabízí hezká úložná řešení pro každé zákoutí vašeho domova. Její tradiční styl v moderním hávu hladce kombinuje jasné bílé a šedé odstíny s přírodním dřevem a díky tomu vytváří úložný nábytek, který je jak trendy, tak nadčasový. 

Série MARKSKEL navíc nabízí nejen různé úložné jednotky, ale i jiný nábytek, jako jsou jídelní a psací stoly nebo postelové rámy. Díky tomu můžete svůj domov vybavit prakticky, ale zároveň podtrhnout jeho jednotný styl. 

Moderní verze tradičního stylu 

Ať už jste příznivci stylu cottagecore, moderního venkovského stylu, nebo máte nejraději toskánský interiér, série MARKSKEL do vašeho domova vnese hřejivost, domáckost a pohodu, ale zároveň si zachovává soudobý elegantní vzhled.  

Štědré úložné možnosti pro jídelnu 

K nejikoničtějším kouskům série MARKSKEL patří příborník, vitrína, komoda, knihovna a jídelní stůl. S kolekcí MARKSKEL snadno získáte krásnou a zároveň praktickou jídelnu, která vám poskytne dostatek úložného prostoru. Díky tomu v prostorách hravě udržíte pořádek a budete moci nechat vyniknout důmyslné detaily. 

Úložné prostory, které se dokonale hodí do obývacího pokoje

Příborníky, vitríny a komody lze také využít jako úložné prostory v obývacím pokoji. Skýtají dostatek místa, kam můžete uložit nejrůznější drobnosti, a ve svém bytě tak snadno udržíte pořádek. Série také zahrnuje dvě skutečné stálice každého obývacího pokoje: TV stolek se dvěma skříňkami a policí a obdélníkoví konferenční stolek s jednou policí. 

Stylové kusy pro každou pracovnu 

Do domácí pracovny se ze série MARKSKEL nejlépe hodí psací stůl. Samozřejmostí je stejný příjemný vzhled jako u zbytku série, psací stůl je ale navíc vybavený skříňkou a šuplíkem, kam snadno uložíte veškeré nezbytnosti, které k práci potřebujete. K psacímu stolu se skvěle hodí ladící knihovna. Kombinace obou kusů dodá vaší pracovně jednolitý a útulný vzhled, stejně jako místo, kam uložit další věci. 

Pokud by vám úložné prostory přece jen nestačily, můžete dodat ještě komodu - a dokonce i šatní skříň, jestli to vaše pracovna dovoluje. Tím úložné prostory snadno rozšíříte. Do šatní skříně můžete uložit věci, které nepotřebujete tak často, například sezonní oblečení, šaty, obleky apod. Série MARKSKEL vám prostě pomůže zefektivnit úklid a uložení všeho, co potřebujete. 

Přídavné úložné prostory pro vaši ložnici   

Pokud oblečení a třeba ložní prádlo ukládáte raději do ložnice, šatní skříně a komody MARKSKEL vám tady určitě přijdou vhod. U šatních skříní nabízíme několik variant: s dvojími dveřmi, trojími dveřmi a zrcadlem uprostřed nebo čtvero dveřmi a dvěma velkými zásuvkami. Díky tomu u nás můžete najít takovou skříň, která vyhoví vašim preferencím, potřebám i prostorovým možnostem. 

Série MARKSKEL také zahrnuje vše pro samotný spánek: krásný postelový rám a ladící noční stolek. Postelový rám nabízíme v několika velikostech od jednolůžka v rozměru 90x200 cm až po rozměr pro dva 180x200 cm. Rám můžete doplnit pěnovou i pružinovou matrací. 

Slaďte úložný nábytek podle svého vkusu 

Jednou z výjimečných vlastností série MARKSKEL je její všestrannost. Díky mnoha různým možnostem můžete svůj úložný nábytek sladit přesně podle svého vkusu, individuálních potřeb a preferencí.  

Ať už hledáte způsob, jak optimalizovat úložné prostory v malém bytě, nebo si chcete lépe zorganizovat prostornou průchozí šatnu, nábytek z této série vám poskytne praktické a stylové řešení, které zapadne do vašeho domova. 

Celá série MARKSKEL

Prohlédněte si náš výběr nebo se podívejte na naše webové stránky, co vše série MARKSKEL zahrnuje

Doplňky k nábytku pro snazší organizaci

Pokud chcete své věci uložit a zorganizovat ještě lépe, můžete si pořídit také úložné koše a boxy. Snadno tak rozdělíte prostory na policích, ve skříňkách a zásuvkách. Pro inspiraci si projděte tipy na oblíbené úložné boxy a košíky naší nákupčí