Všestranné příborníky a skleněné vitríny

Příborníky a vitríny jsou prostorné a ideální pro skladování různých předmětů. Zatímco příborník vám umožní uložit věci tak, že na ně nebude vidět, skleněné dveře vitríny vám umožňují pochlubit se porcelánovým servisem nebo sbírkou křišťálu.

Na našem e-shopu nabízíme vše – od moderních kredenců s bílou, vysoce lesklou povrchovou úpravou, přes komody z borového dřeva až po vitríny se starožitnou povrchovou úpravou. Prohlédněte si sortiment výrobků JYSK a nechte se inspirovat. 

Příborník pro dostatek úložného prostoru

Příborníky a vitríny v sobě skýtají plno úložného prostoru a hodí se nejen do jídelny, ale také do obývacího pokoje, ložnice či do chodby. Uložit do nich tak můžete ubrusy, porcelán, nádobí, ale také ložní prádlo, plédy či hračky a nebo čepice, rukavice a kabelky. Možností je mnoho.

Příborník přesně podle vašeho vkusu

Doplněním zarámovaných fotek, váz nebo jiných dekorací můžete svému příborníku nebo vitríně propůjčit osobitý vzhled. Na příborník v bílé barvě můžete například položit vázu a svícny ve světlých a tmavých barvách - výsledkem bude pěkný kontrast. Nechte se inspirovat naším velkým výběrem a najděte si své oblíbené mezi našimi kvalitními příborníky a vitrínami za skvělé ceny.