Sada bavlněného povlečení povlečení na přikrývku ve světle šedé barvě s fotografií Category Buyer Berit

Oblíbené povlečení naší nákupčí

Dvakrát ročně nám naše odbornice na povlečení, Senior Category Manager Berit Stokholm Christiansen, představí své oblíbení kousky z našeho širokého sortimentu ložního prádla . "V rychle se měnícím světě potřebujeme nějaké pozitivní impulzy, abychom mohli začít den správně," říká Berit a pokračuje: "Každý ze tří druhů ložního prádla, na který se zde zaměříme, pomáhá naplnit tuto potřebu."

ELLIE – zasněná a pohodlná

Sada povlečení ELLIE je fantastickou volbou, pokud chcete krásnou, vysoce kvalitní bavlněnou soupravu. Zářivá, světle šedá barva dává vyniknout bavlněné látce a je na ni radost pohledět. Její krása je ale hlavně v detailech – souprava je vyšívaná malými bílými motivy, které dodávají její celkové estetice okouzlující nádech.

Sada povlečení ELLIE je vyrobena ze 100% bavlny prémiové kvality, která má certifikaci STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Hustota vláken je 144, což udává počet svislých a vodorovných nití použitých na čtvereční palec látky. Přirozeně, čím vyšší je hustota vláken, tím hustěji tkaná a tím trvanlivější látka bude.

BARBO – výrazná čokoládově hnědá

Sada povlečení BARBO patří mezi oblíbené u našich zákazníků. Kromě osvědčené tmavě modré a pískové verze je nyní oblíbené BARBO dostupné také v hypnotizující tmavě čokoládově hnědé barvě.

Sada povlečení BARBO je vyrobena z 60% bavlny a 40% bambusové viskózy. Přídavek bambusové viskózy v látce dodává BARBO krásný, lesklý lesk a hedvábně jemný omak – což znamená, že získáte luxusní a úžasně pohodlné ložní prádlo do vaší ložnice.

Sada povlečení má certifikaci STANDARD 100 od OEKO-TEX® a viskóza získaná z bambusu má certifikaci FSC® Mix (FSC® N001715). Hustota vláken je 250 na čtvereční palec, což je typické pro vysoce kvalitní satén.

REGINA – odvážný a přitom jemný design

Sada povlečení REGINA je jednou z nejpoutavějších novinek v našem sortimentu. Pokud máte rádi monochromatickou barevnou paletu a jste fanouškem odstínů béžové a moka, je REGINA ideální volbou, která ještě více oživí vaši ložnici. Díky svému nápaditému designu opravdu vynikne a přinese do vašeho domova živost a hravost klidným a pohodlným způsobem.

Díky hustotě vláken 144 je látka REGINA odolná. Sada povlečení je navíc vyrobena ze 100% kvalitní bavlny, která má certifikaci STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

MIMMI - nápaditý vzor

V neposlední řadě patří mezi oblíbence  Berit unikátní sada povlaků  MIMMI s nápadným vzorem, který je návratem k designovým trendům dřívějších desetiletí. Tato sada povlečení odráží současný trend začleňování těžších, zemitějších designů ve výrazných barvách inspirovaných přírodou, které nabízejí současné oživení v moderních ložnicích – a vám teplou,výraznou a pohodlnou soupravu přikrývek. Díky své obzvláště teplé paletě zemitých barev s akcenty azurově modré bude povlečení MIMMI ve vaší ložnici jistě odvážným a poutavým prvkem.

MIMMI má hustotu vláken 200, což je typické pro vysoce kvalitní satén. Sada povlaků na přikrývku je navíc vyrobena z měkkého 100% bavlněného saténu, který má certifikaci STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Prostěradlo VANJA

Pokud uvažujete o koupit nového prostěradla, VANJA je skvělou volbou. Bude se hodit k vašim stávajícím lůžkovinám , protože se dodává v bílé, tmavě pískové, béžové a antracitově šedé barvě. Jedná se o všestranné, pohodlné a cenově dostupné prostěradlo, která doplní vaše nové povlečení a další ložní prádlo.

VANJA je vyrobena ze směsi 65% bavlny a 35% lyocellu. Lyocell, vyrobený z dřevěných vláken, pomáhá absorbovat vlhkost a odvádět ji pryč od těla, což je klíčová výhoda použití směsi bavlny a lyocellu.

Navíc lyocell činí látku velmi měkkou a odolnou a její výroba vyžaduje méně vody ve srovnání s konvenční bavlnou. Stejně jako naše sady povlaků na přikrývky, má prostěradlo VANJA certifikaci STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Chcete-li najít více inspirace pro dekorace do vaší ložnice, podívejte se na oblíbené položky naší nákupčí v rámci domácích dekorací.

Objevit více

Jak si vybrat novou peřinu? Kompletní průvodce

Jak si vybrat novou peřinu? Kompletní průvodce

Se závěsy se snadno vypořádáte s hlukem, horkem i zimou

Se závěsy se snadno vypořádáte s hlukem, horkem i zimou

Mini proměna ložnice za málo peněz

Mini proměna ložnice za málo peněz

V záři reflektorů: povlečení NELL

V záři reflektorů: povlečení NELL