Zahradní stoly pro pohodlné venkovní posezení

Je vůbec něco lepšího, než spojení jídla a vekovního posezení za teplého letního večera? Když se sejde rodina u jídla pod širým nebem, zahradní stůl se stává ústředním a nejdůležitějším kusem nábytku. V JYSKu máme venkovní stoly různých rozměrů, vzorů a materiálů, včetně masivního dřeva, artwoodu, kovu, skla a plastu, a vy si určitě najdete takový, jaký bude sedět na zahradu k vám. Nabízíme stoly kulaté i klasické hranaté v různých rozměrech, Pokud váháte jaký styl zahradního stolu pořídit na vaši zahradu nebo terasu, podívejte se na náš průvodce, který vám pomůže vybrat si zahradní stůl. K zahradními stolu patří samozřejmě i zahradní židle nebo křesla. V JYSKu nabízíme i řadu doplňků, které vám pomohou si svůj prostor pro venkovní relaxaci zútulnit. 
 

Materiál zahradního stolu vybírejte pečlivě

Při výběru materiálu byste měli zvážit, zda dáváte přednost venkovnímu stolu vyrobenému z materiálu nenáročného na údržbu, jako je například plast nebo umělé dřevo, nebo klasickému dřevěnému stolu, který vyžaduje údržbu větší. Ať už si ale vyberete zahradní stůl jakýkoli, s našimi radami vám stůl bude sloužit ještě dlouhá léta. Přečtěte si o tom, jak pečovat o dřevěný zahradní nábytek.

Zkombinujte se stylovými zahradními židlemi

Při nákupu zahradního stolu je důležité vybrat takový, který se hodí k vašim zahradním židlím. Důležité je myslet jak na výšku, tak na šířku a v neposlední řadě samozřejmě i na vzhled. Pokud si i vy chcete pořídit nové zahradní židle nebo zahradní lavici, stačí si vybrat, náš sortiment je široký.

Nezapomeňte také zkontrolovat, zda se zahradní židle dají zasunout pod zahradní stůl, aby když je zrovna nebudete používat nezabíraly zbytečně moc místa.

Účel zahradního posezení

Budete na zahradě či balkóně stolovat, nebo pouze relaxovat s knihou v ruce? Pokud plánujete letní večeře s přáteli, je potřeba si pořídit klasický zahradní stůl s židlemi. Pokud žádné židle nevlastníte, není nic jednoduššího, než si pořídit celou sestavu zahradního nábytku, která obsahuje zahradní židle i stůl. Pro menší prostory doporučujeme balkónový set. Těšíte se spíše na relaxaci a odpočinek? Kupte si zahradní sedací soupravu nebo zahradní lehátko, na kterém můžete odpočívat a nasávat sluníčko.