Černá herní židle s LED světlem

Posuňte hraní na další level s herní židlí s LED osvětlením

Černá herní židle RANUM je snem každého hráče. Rozjasní váš herní koutek s masivní LED diodou zapnutou na maximální jas. Židle RANUM je nabitá světelnými efekty. Je však vytvořená i pro hráče, kteří vyžadují kvalitu celého herního vybavení.

Rozsviťte s herní židlí RANUM

RANUM snadno zapadne do vašeho herního koutku. Křeslo má osvětlení s širokým spektrem, které můžete lehce ovládat pomocí dálkového ovladače. 

Black gaming chair with LED light from three angles


Nastavte si židli podle svých představ a vytvářejte i skvělé efekty pomocí různých vzorů. Můžete také ovládat rychlost a jas veškerých efektů a barev. A pokud jste s hraním skončili, jednoduše světla vypněte pomocí ovladače.

Jednoduché napájení a extra úložný prostor

Herní židle RANUM potřebuje energii. Židli můžete snadno připojit pomocí dodaného kabelu USB-A (s délkou 1,3m) k čemukoli, co má USB výstup. Můžete ji připojit k počítači nebo síťovému adaptéru - to už je na vás. Doporučujeme použít powerbanku (není součástí) a umístit jí do vestavěného úložného prostoru pod sedadlem. Prostor na powerbanku je s rozměry H18 x Š10 x V3 cm dostatečně velký. 

Židle má také šikovný úložný prostor v podobě kapsy na pravé straně sedadla, do kterého můžete umístit ovladač.

Měkké čalouněné područky pro maximální pohodlí

Statickým područkám chybějí klíčové komponenty, pokud jde o ergonomickou úlevu. Proto je herní židle RANUM vybavená nastavitelnými pohyblivými loketními opěrkami, které je možné nastavit dopředu, dozadu, nahoru i dolu. Mají také měkké vrchní čalounění pro extra pohodlí.
 

Objevit více

Jak si zařídit garsonku

Mini proměna domácí kanceláře za málo peněz

Podzimní úklid pracovny a chodby

Jak si vybrat herní stůl a židli