VYUŽIJTE ZRCADLA K DEKORACI

Využijte zrcadla k dekoraci

Zrcadla již neslouží pouze jako praktický prvek domácnosti. Představují i ústřední element interiéru, který vytváří prostor větší a dynamičtější.

Využijte nástěnná zrcadla pro zvětšení prosvětlení interiéru

Nepyšníte se velkým obývacím pokojem či ložnicí? Jednoduché řešení, jak prostor opticky zvětšit, je pověsit velké zrcadlo na jednu ze stěn. V jeho odrazu se pak bude odrážet celá místnost, a prostor tak bude vypadat prostorněji.
Pokud nemáte na zrcadlo na stěně prostor, zvažte například výměnu za obrazy. V menším prostoru totiž přehršel obrazů může způsobit opačný efekt než velké zrcadlo, tedy zmenšení prostoru.

Zkosená stěna a zrcadla

Pokud u vás doma máte zkosenou stěnu, použití zrcadla i na ní nemusí být úplně špatný nápad. Prostor pak bude opět vypadat větší.

Zrcadlo

Denní světlo

Přirozené denní světlo má pozitivní efekty na interiér i na naši náladu. Rafinované rozmístění zrcadel může světlo odrážet a tím tak prostor zesvětlit. To je důležité hlavně v zimě, kdy je i tak světla poměrný nedostatek. Díky světlu navíc například více vyniknou všechny barevné doplňky.

Pohybující se okna"

Do určité míry můžeme zrcadla nazvat „pohybujícími se okny“, které odráží sluneční paprsky z různých úhlů v průběhu dne. Často také v průběhu dne mohou úplně nahradit dodatečné elektrické osvětlení.

 

Objevit více

Oblíbené lampy naší nákupčí

Oblíbené košíky specialistky na domácí potřeby

Návod: výběr zrcadla

Jak oslavit Valentýn v pohodlí domova

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.