VEMMELEVPostelový rám VEMMELEV úložný prostor 180x200 béžový potah
Rozměry:
Potah. S úložným prostorem a základnou s hydraulickým pístem. Vhodný pro všechny typy matrací 180x200 cm. Včetně roštu. Bez matrace. Š200x217xV115 cm
| Materiál | Pěna, MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
|---|---|
| Postelový rám | Pěna, MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Čelo | Materiał: Pěna, MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Boční strana | Materiál: Pěna, MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Barva | béžová |
| Rozměry po složení | Šířka: 200 cm, Délka: 217 cm, Výška: 115 cm |
| Rozměry | 180x200 |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 114 cm, Délka: 207 cm, Výška: 32 cm |
| Dobré vědět | Cena nezahrnuje matrace, Vhodná pro všechny typy matrací, Vč. lamelového roštu |
| Vybavení | Hydraulické otvírání |
| Hmotnost | 62 kg |
| Počet balení | 2 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Produkty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Maximální zátěž | 220 kg |
| Úložný prostor | Pod matrací |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Postel
Vse fungovalo jak melo, od objednani po dopravu. Postel kvalitne zpracovana, montaz velmi jednoducha.
Jméno: Pavel
Postel 160x200
Velice spokojená opravdu kvalitní,mám ji týden tak uvidíme,ale zatím jsem opravdu nadšená.
Jméno: Lucie
Vynikající
Kvalitní a hezká postel, velký úložný prostor, jednoduchá montáž, 100% spokojenost.
Jméno: Adam
Товар відповідає очікуванню
Чудове ліжко. Зібрала з 13-ти річним сином по детальній інструкції. Колір відповідає фото на сайті.
Jméno: Анастасія
Погано збирається
Я робив замовлення на дане ліжко. Хотілося б щоб інженери зробили простішу конструкцію, так як воно розібрано на молекули і я його збирав майже 4 години. Не хотілося б витрачати стільки часу. Дуже важе і одному складно збирати
Jméno: Олексій
Casi perfecta
Estamos felices con la cama. El color y tacto es justo lo que queriamos. Es muy comoda. A montarlo no nos funciona el canape, unica queja que tenemos. Llamando a atencion al cliente habia espera de 15 min...no tenemos tanta paciencia.
Jméno: Kristine y Guillermo
Perfeito
Cama é muito elegante e de material muito bom e o preço valor muito bom.
Jméno: RP
Рамка за легло
Рамката за легло е прекрасна! Мъжът ми го сглоби много лесно и бързо. Със закупения матрак пак от Юск стана прекрасно легло! Няма скърцане, не мърда, масивно изглежда и е много красиво! Благодаря и за разумната цена! Много, много съм доволна!
Jméno: Даниела
Krevet
Predivan krevet i materijal. Lako za sastaviti. Odličan omjer cijene i kvalitete.
Jméno: Nensi
Vemmelev sänkykehikko
Kuukauden verran käytössä ollut kehikko ja omaan makuun liian heikkoa tekoa, tähän mennessä kummatkin keskijalan säätötapit vääntyneet osittain poikki, hihna josta sänky nostetaan pystyyn ratkennut ompeleista ja kasausvaiheessa vääntyy todella helposti, hyvä idea mutta materiaali saisi olla kestävämpää mikäli tästä haluaisi kauan kestävän sänkykehikon.
Jméno: Jon
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


