Nordic Mood: Malý nábytek, který udělá velký dojem

Nordic Mood: Malý nábytek, který udělá velký dojem

V nové kolekci Nordic Mood najdete mnoho kousků drobného nábytku, které snadno osvěží domov. Nemusíte se tak zbavovat rovnou všeho, co vlastníte. Drobný nábytek není určen k tomu, aby zásadně změnil váš domov, ale spíše jako estetický a funkční doplněk, který přinese svěží vánek. Pokud chcete změnit status quo nebo okořenit svůj domov, nechte se inspirovat drobným nábytkem a bytovými dekoracemi v naší nové kolekci.

Odkládací stolky jsou vždy skvělým způsobem, jak přinést jemnou změnu – snadno se navíc vyměňují a můžete je zkombinovat se zbytkem dekorací.

Odkládací stolek STAE je moderním pojetím minimalistického, ale poutavého malého odkládacího stolku. Stojan SOLLERUP je oslavou přírodních materiálů, protože borové dřevo, ze kterého je vyroben, zaujme vaši pozornost. Může sloužit i jako odkládací stůl. STAE i SOLLERUP jsou skvělými příklady toho, jak lze provést působivou změnu u vás doma, aniž byste museli vynaložit velké úsilí. Svým minimalistickým výrazem a čistými liniemi představuje každý z nich jiný pohled na drobný nábytek pro moderní domácnost. Proto jsou oba skvělými designovými doplňky do interiéru.

Nástěnná police KVISSEL je – stejně jako stojan SOLLERUP – minimalistickým pojetím oslavujícím krásu surového přírodního dřeva. Je vyrobena z bambusu a je ideální pro ozdobení stěny kuchyně nebo obývacího pokoje. KVISSEL si můžete vystavit samotnou díky jejím čistým liniím, nebo ji využijte k vystavení vašich nejoblíbenějších bytových dekorací, drobností nebo kuchyňských potřeb.

Malý odkládací stolek LYDUM se vyznačuje velmi čistým, geometrickým výrazem. Jeho klidná béžová barva se hodí k teplé bílé stolní lampě MARKUS. V kombinaci s nadčasovou lampou, ale i sám o sobě vnese stolek LYDUM útulnost do vašeho domova.

Nástěnná police ALKEN je dodávána v teplé šedé barvě s minimalistickým zadním panelem ve stejné barvě. Skvěle se hodí k vystavení vašich dekorací.

Další typy drobného nábytku, které jsou ideální pro osvěžení interiéru, jsou skříňky jako malá, olivově zelená vitrína GIVE. Vitrína v klidné barvě se hodí do každé místnosti. Jako vitrínu ji přirozeně můžete použít pro ukládání věcí a doplnit jí můžete třeba o lampu KENT na baterie.

Podstavec SPODSBJERG je nápadnější kousek vyrobený z dubového dřeva. Díky svému syrovému dřevěnému výrazu a čistým liniím je perfektní pro umístění dekorací do výšky.

Řadu výrobků z nové kolekce Nordic Mood od 4. srpna seženete na každé prodejně JYSK nebo na JYSK.cz.

Objevit více

Skandinávské dekorace pro příjemnou a elegantní atmosféru

Skandinávské dekorace pro příjemnou a elegantní atmosféru

Vyberte si správnou lavici

Vyberte si správnou lavici

Zaostřeno na: Série úložného nábytku MARKSKEL

Zaostřeno na: Série úložného nábytku MARKSKEL

Přineste jaro do svého domova s novou kolekcí Nordic Mood

Přineste jaro do svého domova s novou kolekcí Nordic Mood