AGGERSUNDZrcadlo AGGERSUND 85x180 béžová
MDF. Š85xV180xH3 cm
| Materiál | MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
|---|---|
| Konstrukce | MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Barva | béžová |
| Rozměry po složení | Šířka: 85 cm, Výška: 180 cm, Hloubka: 3 cm |
| Návod k sestavení | Sestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 89 cm, Délka: 184 cm, Výška: 6 cm |
| Hmotnost | 24 kg |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Produkty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
AGGERSUND ogledalo
Uzivo ljepse nego na slikama. Dosta veliko taman popunjava prostor.
Jméno: Tara
Top ogledalo
Predivno i kvalitetno
Jméno: Nina
Er grå!
Står at speilen er beige. Ikke samme farge som utstillingsmodell i butikk engang. Fikk en som var grå
Jméno: A
Oglinda
Foarte frumoasă, calitate foarte bună! Recomand
Jméno: Rocsana
Słaba jakoś wykonania
Zwróciłam lustro tego samego dnia co odebrałam. Tak jak piszą w komentarza poprzednicy jakość wykonania jest kiepska. Kolor jest popękany, ma pęcherzyki powietrza, wygląda nieestetycznie. Szkoda
Jméno: Paulina
Może być
Jakość wykonania nie jest zbyt dobra , wzięłam do poczekalni , do domu bym nie chciała
Jméno: Violetta
Hele mooie spiegel
Deze spiegel in Oktober al een keer gekocht, toen zat hij helaas kapot in de doos, netjes mijn geld terug gehad. Nu eindelijk terug op voorraad, opnieuw gekocht en super blij mee!
Jméno: Maxime
Αστοχία χρώματος
Ειχα δει τον καθρεφτη απο κοντα και ηταν μπεζ, πιο ζεστη απόχρωση.. Οταν το παρελαβα ειδα οτι ειναι πιο γκρι... Κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραίος σαν καθρεφτης
Jméno: Εύη
Słaba jakość
Lakier ramy lustra strasznie popękał.
Jméno: Krystian
Lustro
Piekne i dobrze zapakowane
Jméno: Karolina
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

