HVIDBLOMMEPléd HVIDBLOMME 150x200 umělá kožešina béžová
100% polyester. Umělá kožešina. 150x200 cm
| Materiál přední strana | 100% polyester |
|---|---|
| Materiál zadní strana | 100% polyester (100% recyklováno) |
| Praní | 30 °C |
| Vybělené | Výrobek se nesmí bělit |
| Sušení v sušičce | Nesušit v sušičce |
| Žehlení | Nežehlit |
| Suché a mokré čištění | Výrobek nelze chemicky čistit |
| Instrukce | Vždy perte zvlášť, Perte vždy s podobnými barvami |
| Rozměry | Šířka: 150 cm, Délka: 200 cm |
| Gramáž přední strana | 370 g/m². |
| Gramáž zadní strana | 180 g/m². |
| Druh barvení | Barvené |
| Vlastnosti | Umělá kožešina |
| Design | Jednobarevné |
| Barva | béžová |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Tento produkt má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. To znamená, že každá složka prošla nezávislými testy institucí OEKO-TEX® a splňuje přísné limity pro škodlivé látky. |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Don't buy!!
Tæppet er utroligt flot og dejligt blødt, men det 'fælder' helt vanvittigt.. Sofa, tøj, alt der kom i kontakt med tæppet blev dækket til af hvidt fnuller.. det fløj også rundt i luften, så man fik det i øjne og mund.. forfærdeligt tæppe, jeg returnerede det dagen efter.
Jméno: Sanna
Hårigt
Världens gosigaste pläd som tyvärr fäller något extremt!! Ser ut som att vi äger ett antal vita katter... Försökt med allt men den fäller fortfarande lika mycket blir retur!!
Jméno: Alexandra
Fehlkauf
Absoluter Fehlkauf! Die Decke fusselt ohne Ende. Wird auch nicht besser nach dem Waschen.
Jméno: L. Albers
Luddar
Superfin, men luddar något fruktansvärt! Ser ut som vi har 10 hundar och inte dammsugit på en månad efter att ha använt den en kväll .
Jméno: Bella
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

