ABILDSKOVPohovka ABILDSKOV 2místná se středovým stolkem černá koženka
Doporučené výrobky
Souprava pohovek obsahuje 1 pohovku a 1 středový díl. 2místná pohovka: Koženka. Sedadlo s taštičkovými pružinami a pěnovou výplní. Opěradlo s pěnovou výplní. S elektricky ovládaným plynulým naklápěcím mechanismem a zabudovanou podnožkou. Š168×V103×H90 cm. Středový díl: S držákem na nápoje a odkládací přihrádkou.
Komplet je tvořen následujícími položkami
Specifikace
| Typ | 2místná pohovka |
|---|---|
| Úložný prostor | Pod sedadlem |
| Barva | černá |
| Výška sedadla | 49 |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specifikace - Středový stolek ABILDSKOV s úložným prostorem černá koženka
| Typ | Stolek k 2místné pohovce |
|---|---|
| Osoby | 2 |
| Materiál | ABS plast, LVL, PE polyethylen, PU (polyurethan), Polyuretanová pěna, Překližka, Polyester, Ocel |
| Materiál | Područky: ABS plast, LVL, PE polyethylen, PU (polyurethan), Polyuretanová pěna, Překližka, Polyester, Ocel |
| Područky | Látka: PU (polyurethan), Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 16/24 kg/m³ |
| Náplň | 100 % polyester, Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno |
| Barva | černá |
| Vybavení | Držáky na nápoje |
| Rozměry po složení | Šířka: 30 cm, Výška: 103 cm, Hloubka: 89 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 77 cm, Délka: 60 cm, Výška: 31 cm |
| Hmotnost | 13 kg |
| Počet balení | 1 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Instrukce | Otírejte vlhkým hadříkem |
| Úložný prostor | Pod sedadlem |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specifikace - Pohovka ABILDSKOV 2místná elektrická černá koženka
| Typ | 2místná pohovka |
|---|---|
| Osoby | 2 |
| Materiál | Pěna, LVL, PP (polypropylen), PU (polyurethan), Překližka, Polyester, Ocel |
| Materiál | Sedadlo: PP (polypropylen), PU (polyurethan), Překližka, Polyester, Opěradlo: PP (polypropylen), PU (polyurethan), Překližka, Polyester, Ocel, Područky: PP (polypropylen), PU (polyurethan), Polyester, Ocel, Nohy: PP (polypropylen), Ocel |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál pěny: PU (polyurethan), Hustota pěny: 30 kg/m³ |
| Opěradlo zad | Látka: Polyester, Materiál pěny: PU (polyurethan), Hustota pěny: 16 kg/m³ |
| Područky | Látka: Polyester, Materiál pěny: PU (polyurethan), Hustota pěny: 18 kg/m³ |
| Náplň | 100 % polyester, 100 % polyester |
| Materiál potahu | 100% polyester |
| Barva | černá |
| Funkce | Vestavěná opěrka na nohy, Mechanismus pro plynulé naklápění |
| Pružinová vložka | Každá taštičková pružina je chráněna látkovou kapsou, která poskytuje flexibilní matraci, zvyšuje odolnost a snižuje hluk. |
| Počet pružin/m² | 49 |
| Rozměry po složení | Šířka: 138 cm, Výška: 83-103 cm, Hloubka: 90-154 cm |
| Výška sedadla | 49 |
| Hloubka sedadla | 53 |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 77 cm, Délka: 127 cm, Výška: 69 cm |
| Hmotnost | 65 kg |
| Maximální zátěž | 220 kg |
| Max. nosnost sedadla | 110 kg |
| Počet balení | 2 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Instrukce | Otírejte vlhkým hadříkem |
| Materiál | Ocel |
| Rozměry | Délka: 138 cm, Výška: 83-103 cm, Hloubka: 90-154 cm |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 77 cm, Délka: 127 cm, Výška: 69 cm |
| Hmotnost | 65 kg |
| Použití | Interiérové |
| Zdroj napájení | Elektrické napájení |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Business class at home!
The seats are very cosy and comfortable. The fabric feels like real leather although it isn't. Only remark: to make the seats realy contemporary USB chargers should be included in the armrests. Cannot be dificult as there is allready power in the seat to move the back and legrests.
Jméno: Reubens Claude
Superbekväm
Bästa köpet jag gjort på länge. Bytte ut min soffa mot dessa och kunde inte vara mer nöjd. Så sjukt bekväma. Varning: man somnar lätt i dem!
Jméno: Greger Hamburgare
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.
