BARKHOLTZásuvkový díl BARKHOLT Š49×H55 4 drát
Rozměry:
Ocel. Š49xV69xH55 cm
| Materiál | PP (polypropylen), Ocel |
|---|---|
| Materiál | Přední strana : Ocel, Nástavec: Ocel, Spodní část: Ocel, Boční stěna : Ocel, Nohy: PP (polypropylen), Ocel, Zadní stěna : Ocel, Konstrukce: Ocel |
| Zásuvka | Přední strana : Ocel, Spodní část: Ocel, Boční stěna : Ocel, Zadní stěna : Ocel |
| Nohy | PP (polypropylen), Ocel |
| Barva | bílá |
| Rozměry po složení | Šířka: 49 cm, Výška: 69 cm, Hloubka: 55 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 58 cm, Délka: 70 cm, Výška: 20 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Πολύ καλή αγορά
Μετακομίσαμε σε σπίτι που η ντουλάπα δεν είχε ράφια ή συρτάρια, οπότε ήταν μια οικονομική και εύχρηστη λύση. Επίσης η συναρμολόγηση ήταν αρκετά εύκολη, μας πήρε γύρω στα 5-10 λεπτά, απλά χρειαστήκαμε σφυρί για να ενώσουμε τα κομμάτια σωστά. Είναι ακριβώς αυτό που υπόσχεται!
Jméno: Βασιλική
Great basket storage
These are great, perfect to fit inside fitted wardrobes, intead of shelves or drawers. I've now bought 6 altogether. Easy to put together, stackable, come in 3 different sizes.
Jméno: Louise Howard
Helt ok
Trådbackar kan egentligen bara vara ok, de är varke bästa eller sämsta utan helt ok. Monterade en bänkskiva ovanpå så det blev ett stabilt avlastningsbord vid tvättmaskin.
Jméno: Kurt
Ένθετο ντουλάπας BARKHOLT Π49xΒ55 4 συρμάτινα καλάθια
πολύ βολικό
Jméno: SOFIA
Кошница за чорапи
Много слаби. Понякога кошницата се изважда от релсата. Добро са само за дребни неща - бельо, чорапи.
Jméno: Славка
Heel handig
Past perfect in de kast. Heel handig en makkelijk in elkaar te zetten.
Jméno: Esmerij Meeuwis de Vries
Bollhagen
Tolle Beratung und auch der Lieferzeitpunkt war super
Jméno: Bollhagen
Сумісність
Прикольний органайзер однак не сумісний із шафою ODDER 120x201см попри те, що на сторінці шафи цей органайзер є рекомендованим аксесуаром, а виявилось, що вони не сумісні - при встановленому органайзері він перекриває простір для дверей і в шафи дверки не зачиняються
Jméno: Ігор
Funktionell
Fyller sin funktion, enkel att montera.
Jméno: Helen
Sprawdza się
Super pomysł na zagospodarowanie szafy w środku. Łatwy montaż
Jméno: Ann
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

