BREDSTENLehátko BREDSTEN Š79xD187 černá
Lehátko z hliníku a textilenu. Š79xD187xV106 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 79 cm, Délka: 187 cm, Výška: 106 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 37 |
| Výška područky u křesla | 59 cm |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 132 cm, Délka: 73,5 cm, Výška: 16 cm |
| Hmotnost | 10,1 kg |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Textilen je odolná síťovina tkaná z poplastované polyesterové příze. To poskytuje bezúdržbovou látku, která si zachovává svou barvu, rychle schne a snadno se čistí. Textilen je odolná síťovina tkaná z poplastované polyesterové příze. To poskytuje bezúdržbovou látku, která si zachovává svou barvu, rychle schne a snadno se čistí. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Kolečka | Polypropylen |
| Funkce | 7 poloh |
| Vybavení | Kolečka |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | černá |
| Testované do | 110 kg |
| Bez údržby | Ano |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
fajn
vše OK, fční, pohodlné, lehké, dobře manipulovatelné, nemusí se skrývat před deštěm
Jméno: pavel
Buen producto
Excelente relación calidad precio. Tumbonas cómodas y con un diseño robusto.
Jméno: Txano
Heerlijke ligstoel. En supermakkelijk in gebruik!
Geen gezeul met kussens. Je ligt zalig en ze zijn mooi! Heb er twee naast elkaar staan.
Jméno: Jeroen
Polecam
Kupiłam leżak ogrodowy, który absolutnie spełnił moje oczekiwania. Jest niezwykle lekki, co czyni go bardzo łatwym do przenoszenia i ustawienia w dowolnym miejscu w ogrodzie. Wykonanie jest na wysokim poziomie, solidne materiały oraz staranność w detalach sprawiają, że leżak dobrze się prezentuje, Dodatkowo, jest bardzo prosty do składania, co ułatwia jego przechowywanie, gdy nie jest używany. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i gorąco polecam ten produkt każdemu, kto szuka komfortowego i funkcjonalnego leżaka ogrodowego.
Jméno: Beata
Leżak
Wygodny i stabilny, a przede wszystkim dość wysoki. Długo rozglądałam się właśnie za takim leżakiem i w końcu znalazłam odpowiedni dla swoich potrzeb. Oprócz tego kółka są pomocne, gdy chcemy przestawić go w inne miejsce, a możliwiść szybkiego złożenia ułatwia przechowywanie.
Jméno: Ania
Skøn solseng
Virkelig behagelig solseng med mange indstillinger
Jméno: Nina Beier
Minőségi termék
Jól néz ki és kényelmes, egyelőre jó minőségűnek bizonyult. 40%-os kedvezménnyel vettük, nekem ez az ár tűnik reálisnak, a listaár eléggé elrugaszkodott...
Jméno: Éva
Ligbed
Goede kwaliteit
Jméno: Paul Van der Steenen
Jättebra Solsäng
Lätt att flytta, snygg och bekväm!
Jméno: Karin
Leżak bredsten
Bardzo wygodny, porządnie wykonany leżak. Lekko można przenieść , pomocne też przy tym spore kółka.
Jméno: Leżak
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

