LILLESTROEMZahradní set LILLESTROEM 4místný tmavě písková
Doporučené výrobky
| Sedací souprava | 2místná pohovka, 2 židle, 1 stůl |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozměry po složení | Šířka: 133 cm, Výška: 68 cm, Hloubka: 82 cm, Výška sedadla: 30 |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Opěradlo: Ocel, Sedadlo: Ocel, Područky: Ocel |
| Typ | 2místná pohovka |
| Židle | |
| Rozměry po složení | Šířka: 70, Výška: 68 cm, Hloubka: 82 cm, Výška sedadla: 30 |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Opěradlo: Ocel, Sedadlo: Ocel, Područky: Ocel |
| Výška područky u křesla | 58 cm |
| Stůl | |
| Rozměry po složení | Šířka: 60, Délka: 100 cm, Výška: 38 cm |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Deska stolu: Ocel |
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 35 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 37,5/37,5 cm, Délka: 129,5/129,5 cm, Výška: 65/65 cm |
| Hmotnost | 29,7/35,4 kg |
| Barva | písková tmavá |
| Osoby | 4 |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Ošetření | Práškový lak |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polyester, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polyester, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Maximální zátěž | 440 kg |
| Testované do | 440 kg |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
set lounge bello, buon prezzo, peccato per la filettatura
il set è molto bello, soprattutto il colore. L ho comprato da poco quindi non posso dire molto sulla durabilità ma ho una buona impressione, se non fosse.. Montandolo abbiamo riscontrato diversi problemi con la filettatura, alcuni bulloni non riuscivano ad entrare del tutto, rendendo la sedia non stabile del tutto. Non si può prenotare neanche il montaggio.. se non volete diventare matti come me non so se ve lo consiglio al 100%, magari con taskrabatt se il prezzo è scontato. Attenzione quindi con il reso se lo comprate in un negozio lontano da casa.
Jméno: Michele Maria
Komplet ogrodowy
Ladnie sie prezentuje, wygodny, prosty w złożeniu. Polecam
Jméno: Katarzyna
meble ogrodowe
super produkt ,super dostawa , jestem zadowolona.
Jméno: evelina
Goed kwaliteit
Het is comfortabel zetels
Jméno: Ahmed
Opinia
Zestaw bardzo fajny, wygodny, praktyczny ładnie się prezentuje
Jméno: Beata
Polecam
Bardzo fajny, elegancki i wygodny komplet mebli na taras. Polecam.
Jméno: Magda
Avskavd färg
Färgen är helt avskavd på bordet… kommer nog bli så över allting till slut
Jméno: Emma
Confort et qualité au rendez-vous
Très beau canapé de jardin. Bonne qualité de fabrication, assise confortable et design soigné. Bon rapport qualité-prix, conforme aux attentes.
Jméno: Meg
Fint sett
Har dette settet i drivhuset! Fin farge og godt å sitte i. Putene er faste så de vil holde lenge på formen. Fin beige farge på putene. Veldig fornøyd !
Jméno: Christina
Zys Zbigniew
Sehr gute service u beratungs
Jméno: Zys
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


