Velký průzkum spánku společnosti JYSK

Velký průzkum spánku společnosti JYSK

Jak spí v noci Evropané? Jaká země se může pyšnit titulem "Evropský šampión ve spánku"? A kde děti v noci otravují své rodiče nejvíce?

Na těchto a mnoho dalších otázek chceme najít odpovědi skrze náš Průzkum spánku.

Jako Evropané máme mnoho věcí společných. Když se ale podíváme na průřez produkty, které prodáváme v různých zemích, spánkové návyky nejsou jednou z nich. V Polsku mnozí bydlí v menších bytech a často spí na rozkládacích pohovkách. Ve střední Evropě jsou oblíbené matrace s kokosovou náplní. Ve Velké Británii páry rády spí na manželské posteli o rozměrech 135 cm. V Dánsku je tento rozměr považován za menší postel pro jednoho, manželská postel je vždy minimálně 180 cm široká. V jižní Evropě stačí lidem tenká deka, ve Skandinávii je pořádná přikrývka z peří nezbytností pro chladné zimné noci.

Potřebujeme váš názor

Díky těmto rozdílům jsme zvědaví jaké další zvyklosti jednotlivé země mají: Jaká národnost patří mezi ranní ptáčata? Kdo se naopak budí nevrlý? Kde jsou odpolední zdřímnutí na denním pořádku? 

Průzkum spánku bude zveřejněn na našich facebookových stránkách a v newsletterech napříč 19 evropskými státy, kde JYSK Nordic působí. Potřebujeme i váš názor, abychom mohli dospět ke směrodatným výsledkům. Vyplňte náš Průzkum spánku a staňte se tak součástí velkého průzkumu napříč evropskými spánkovámi návyky.

Výsledky zveřejníme v průběhu srpna.

Mezi země JYSK Nordic patří:
Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Chorvatsko, Maďarsko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Rumunsko, Řecko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Ukrajina a Velká Británie.
Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.