DORUČENÍ PŘED VÁNOCI

Každý den rozdáváme 5 JYSK dárkových karet v hodnotě 250 Kč. Můžete ale vyhrát i dárkovou kartu v hodnotě 10 000 Kč.

 

ROZTOČTE VÁNOČNÍ KOLO
Bavlnené uteráky, vonné oleje a ďalšie kúpeľňové doplnky na béžovom pozadí

Inspirujte se novou kolekcí Nordic Koupelna

Datum:

Kategorie: Inspirace, Koupelna

Klíčová slova: Nordic Mood, Nordic koupelna

Dvakrát do roka sestavuje Laurence Muller, náš zkušený produktový manažer pro ručníky, koupelnové předložky, sprchové závěsy a koupelnové doplňky, kolekci stylových výrobků. Kolekce se nazývá Nordic koupelna, ta nejnovější je na prodejnách dostupná od října.

„V této kolekci nadále upřednostňujeme používání udržitelnějších materiálů v rámci naše sortimentu a zaměřujeme se na pohodu a relax - to vše v klasickém skandinávském style," hovoří Laurence.

Koupelnové doplňky v přírodních materiálech

Soap dispenser and toothbrush holder made from recycled glass placed on wooden tray


„Naše zaměření na udržitelnost je zřejmé z našeho nového dávkovače na mýdlo a kelímku na zubní kartáčky ESSVIK, které jsou vyrobené z 51 % z recyklovaného skla, které je také certifikované GRS. Krásná světlá růžová barva okamžite vnese do vaší koupelny eleganci. Celkový výraz je poklidný a stylový a jasně odkazuje na přírodu," dodává Laurence.

Zkombinujte ESSVIK s přírodními organickými doplňky, jako je nový podnos a dóza ARDALA, vyrobené z FSC certifikovaného mangového dřeva.

Wooden trays and jar with face roller and soap


Dalším udržitelnějším výrobkem je držák na toaletní papír a košík VEGBY, které jsou vyrobené z mořské trávy. VEGBY dokonale zapadá do oblíbeného trendu, kdy přidáváme řemeslné prvky do domácnosti.

Toilet roll holder and toilet bin made from seagrass

Každodenní luxus s vonnými oleji a masážním válečkem na tvář

„Proměňte svou koupelnu ve svatyni s novou kolekci Nordic koupelna. Dopřejte si péči o sebe a načerpejte novou energii. Náš nový masážní váleček VALLSTA, vyrobený z nefritového kamene, vám umožní relaxovat a navodit pocit wellnessu," hovoří Laurence.

Face roller in jade stone and reusable makeup pads made from cotton and bamboo


Odlíčit se pak můžete kosmetickými tampóny VAD, které jsou vyrobené z bavlny a bambusu a jsou zabalené v bavlněném pytlíčku, takže je můžete opakovaně používat. Houbička VAD vám zase přinese blahodárné peelingové vlastnosti a proto si ji nezapomeňte vzít s sebou do sprchy.

Scented oils, wooden jar and bath sponge place on small console table


Dopřejte si pocit pohody s našimi novými vonnými oleji MOHEDA, které najdete ve lahvičkách s objemem 120 ml. Oleje MOHEDA jsou vyrobené v Evropě a najdete je ve třech vůních, které dodají vašemu domovu vůni syrové skandinávské přírody. 

Měkoučké a udržitelnější bavlněné ručníky a koupelnové předložky

Grey waffle towels and white towel on bench placed on off white bath mat


Kolekce Nordic koupelna by nebyla úplná bez uvedení některých z našich nejkvalitnějších ručníků a koupelnový předložek. Naše ručníky IDRE jsou vyrobené z 30 % z recyklované bavlny a ze 70 % z panenské bavlny a mají trendy vaflovou texturu. Přidejte do koupelny i koupelnovou předložku GIMO ze 100% bavlny.
 

Prohlédněte si i naši nejnovější kolekci Nordic Mood.

site-badges